Інтенсивний курс

ІНТЕНСИВНА АНГЛІЙСЬКА МОВА

Спеціальний курс під назвою «інтенсивний розмовний англійський» передбачений для тих випадків, коли потрібно в короткі терміни освоїти мову, причому на високому рівні.

У яких випадках це потрібно?

  • Планується поїздка за кордон або переїзд туди.
  • Є бажання влаштуватися на роботу в іноземну компанію.
  • Потрібно скласти іспит високого рівня з англійської.

В таких обставинах рідко вдається знайти час на те, щоб чинити в лінгвістичний університет. Але це і не потрібно, тому що наші спеціалізовані інтенсив-курси допоможуть повною мірою вирішити питання з іноземною мовою і підготувати вас найкращим чином.

 

ЩО ОЗНАЧАЄ “ІНТЕНСИВНІСТЬ НАВЧАННЯ”

В першу чергу, такий формат має на увазі, що в програмі навчання не буде нічого зайвого. Тільки практичні аспекти, тільки те, що реально потрібно і допоможе налагодити контакт з іноземцями.

Основний акцент робиться на вивчення навичок, необхідних для усного спілкування.

Інтенсивність навчання регулюється в залежності від того, скільки є часу. Якщо навіть у вас дуже стислі терміни, наші викладачі зроблять все для того, щоб до моменту закінчення навчання ви встигли освоїти максимум знань, і в першу чергу тих, без яких не вдасться обійтися при спілкуванні з носіями іноземної мови.

 

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ІНТЕНСИВУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Перше завдання, яке вирішує розмовну англійську і його інтенсивний курс, – це зняти мовний бар’єр і почати говорити, нехай навіть з окремими помилками. Подолавши цей етап, ви зможете вчитися природним чином, в процесі розмови, уточнюючи і дізнаючись у співрозмовника те, що вам незрозуміло.

Якщо у вас передбачається ділова поїздка, то в програму додається та лексика, яка відноситься до вашої області.

Велика увага приділяється правильній вимові, яке гарантує, що співрозмовник вас зрозуміє. Не меншу увагу приділяється і виробленню навику, що відповідає за сприйняття усного мовлення на слух, щоб і ви розуміли, що говорить співрозмовник.

Чим раніше ви почнете навчання, тим краще зможете підготуватися до поїздки або відповідального іспиту. Але навіть якщо часу мало, наш центр все одно допоможе вам досягти поставленої мети!

Досвід наших викладачів і сучасні технології навчання допоможуть вам всього за кілька уроків в форматі онлайн дізнатися все те, що потрібно вам в живій розмові.

Практика показує, що якщо напрацювати усне мовлення, то інші складові іноземної мови вам буде освоїти набагато простіше, і багато знань ви придбаєте природним шляхом, як це було при вивченні рідної мови.