Підготовка до ДПА / ЗНО

ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) – це обов’язковий до складання іспит, необхідний для вступу у вищі навчальні заклади України. Мета іспиту – визначити рівень академічної підготовки учнів середноьї школи.

З 2008 року ЗНО є необхідним етапом для вступу до ВНЗ.  В 2009 році випускникам була надана можливість складати тести з декількох іноземних мов (англійська, німецька, іспанська та французька). Сьогодні ЗНО – безкоштовний тест, обов’язковий для всіх випускників шкіл, які бажають вступити до ВНЗ.

Максимальный результат,який можна отримати за тест – 200 балів. Тест неможливо не скласти або проавлити, але вищі навчальні заклади приймають в першу чергу випускників з максимальною кількістю балів.

 

Курси англійської мови SKY SCHOOL в м.Вишневому пропонують курси підготовки до ЗНО з англійської мови. Для підготовки до іспиту використовуються підручники міжнародних видавництв, спрямовані на підготовку до іспиту.

Заняття на підготовчому курсі проходять в будні дні та по суботах. До груп, що вже розпочали навчання, можна приєднуватися за результатами безкоштовного вступного тестування в нашій школі.