Підготовка до IELTS

Про КУРС

IELTS STANDARD 

Якщо ви не знайомі з форматом іспиту, не маєте досвіду підготовки до нього, цей курс – для вас. Курс націлений на ретельне вивчення формату іспиту, розвиток мовних навичок, що перевіряються на іспиті, вивчення ефективних стратегій виконання екзаменаційних завдань. Виконання реальних завдань ielts practice tests з розбором вірних стратегій і помилок у виконанні завдань допоможе освоїти формат тестування. Це найзручніший спосіб успішно підготуватися до іспиту IELTS. Мінімальний рівень володіння мовою: High Intermediate.

Курс проходить в стандартній формі (36-48 ак.ч, 1,5-2 місяці, 2 рази на тиждень по 3 ак години), інтенсивної формі (36 ак. Год, 1 місяць, 3 рази на тиждень по 3 ак. Години ) і форматі вихідного дня (32 ак.години, 1.5 місяці, 1 раз в тиждень по 4 ак.години). Після проходження підготовки 96% студентів складають іспит на необхідний бал з першого разу (за результатами дослідження серед студентів за 2015-2017 роки, за умови дотримання рекомендованої викладачем програми підготовки).

 

LANGUAGE FOR IELTS 

Якщо вам необхідно отримати високий бал на іспиті IELTS (7 і вище), а ваш рівень володіння мовою не відповідає балу, то рекомендується пройти програму Language for IELTS одночасно з одним з курсів з підготовки до IELTS, або після. На цьому курсі ви опануєте новою лексикою і граматикою, навчитеся аргументувати свою позицію для успішного виконання письмової та усної частини іспиту. Даний курс дозволить отримати надійні знання для здачі як ielts writing, так і інших частин іспиту. Мінімальний рівень володіння мовою: Upper-Intermediate. Тривалість курсу: мінімум 4 тижні (16 ак.годин), залежить від необхідного бали і часу на підготовку. Рекомендований час проходження курсу ви дізнаєтеся після проходження безкоштовного тестування. Інтенсивність курсу: 2 рази на тиждень по 2 ак. години.

 

 

IELTS EXPRESS 

Курс розрахований на тих, хто готується до іспиту самостійно, але хотів би отримати допомогу з певних питань підготовки.

Основні теми курсу:

  1. Огляд ефективних стратегій і технік виконання екзаменаційних завдань practice tests.
  2. Розбір найбільш поширених помилок, що здійснюються при здачі іспиту.
  3. Екзаменаційна практика по всіх 4 секціях іспиту: reading, writing, speaking, listening.
  4. Відповіді на питання учнів, рекомендації щодо подальшої підготовки.

Мінімальний рівень володіння мовою: Upper-intermediate. Тривалість курсу: 12 ак. годин – 4 дня по 3 ак.години.

 

IELTS COMPLETE 

Якщо у вас низький рівень володіння мовою (High Pre-Intermediate – Low Intermediate) і вам потрібно набрати на іспиті IELTS 5.5-6 балів, то цей курс для вас. Протягом курсу ви зможете підняти свій рівень мови до High Intermediate і підготуватися до іспиту IELTS. Заняття з підготовки до іспиту, де ви вивчите ефективні стратегії і техніки виконання екзаменаційних завдань, чергуються із заняттями загальною англійською, на яких буде розвиватися розмовна мова і знання граматики. Тривалість курсу: 96 ак. годин – 16 тижнів по 3 ак. години 2 рази на тиждень.

 

 

 

IELTS EXTRA SPEAKING 

Мета курсу – розвиток навичок для здачі усної частини іспиту IELTS. Кожне заняття присвячене одній з екзаменаційних тем. В рамках теми опрацьовуються всі завдання IELTS Speaking. Викладач пропонує студентам набір лексичних оборотів, необхідних для розкриття теми, типи питань для розмовної практики, а також чіткі інструкції для відповідності відповідей екзаменаційним критеріям. В результаті подібної практики студенти отримують на іспиті більш високий бал. Відвідування курсу рекомендується на додаток до курсів IELTS Standard і Language for IELTS тим студентам, яким необхідний бал 6.5 та вище. Мінімальний рівень володіння мовою: High-intermediate. Особливо курс IELTS Extra Speaking буде корисний тим, хто планує здавати IELTS UKVI, до складу якого входять IELTS listening test і speaking. Курс проходить 1 раз в тиждень по 2 ак.години. Слухач може вибрати будь-яку інтенсивність відвідування. Тривалість курсу залежить від рівня володіння мовою і того бала, який необхідно набрати.

 

 

IELTS EXTRA WRITING

Мета курсу – тренування навичок для здачі письмової частини іспиту IELTS на високий бал. Письмова частина IELTS за статистикою є найскладнішою для російських студентів і отримання високого балу залежить не тільки від рівня знання мови, а й від уміння правильно структурувати свою відповідь, зв’язно наводити аргументи, приклади і робити висновки при відповіді на поставлене запитання, від уміння грамотно застосовувати складні конструкції і т.д.

На курсі IELTS Extra Writing кожне заняття присвячене одній з екзаменаційних тим, студенти навчаються генерувати ідеї для розкриття теми, відточується структура всіх типів письмових завдань (есе, лист, опис різних видів графіків, таблиць, діаграм, схем і т.д.), Вивчаються лексичні та граматичні конструкції, стійкі вирази і їх застосування в рамках структури завдання. Практикується виконання всіх видів завдань письмової частини на відповідність екзаменаційним критеріями і часових рамок іспиту. Практика проходить як в класі, так і вдома. Курс передбачає також щоденну роботу поза класом для напрацювання навичок письма. Курс рекомендується на додаток до основної підготовки та проходить 1 раз в тиждень по 2 ак.години