Бізнес клуби

Щоб успішно вести бізнес із зарубіжними партнерами в майбутньому, необхідно розвивати бізнесові навики англійської мови з підліткового віку. Легко і просто освоїти всі ази ділової англійської тінейджери зможуть в нашому бізнес-клубі.

На наших заняттях школярі старших класів і студенти не тільки зможуть підвищити рівень знання англійської мови, а й навчитеся вирішувати поширені комунікаційні завдання в сфері бізнесу.

 

Що дає відвідування бізнес-клубу англійської мови для тінейджерів:

  • практика розмовної мови;
  • розширення словникового запасу (ділова лексика);
  • засвоєння нових граматичних конструкцій;
  • усунення «мовного бар’єру»;
  • підвищення ефективності у вирішенні конкретних завдань на англійській мові.
  • Після занять Ви відчуєте себе впевненіше в спілкуванні з  HR менеджерами з іноземних компаній  і обов’язково знайдете з ними спільну мову!

Кожна зустріч бізнес-клубу включає

  1. Введення в теорію. На 1 етапі може бути продемонстрована презентація або проведена коротка лекція. Кожна зустріч присвячена певному комунікаційному аспекту в бізнесі. Тут на перше місце виходить спеціалізована лексика, терміни і обороти. Вся необхідна інформація по темі завжди надається на раздаточном матеріалі. При бажанні наші учні можуть самостійно підготувати презентацію і поділитися знаннями з іншими учасниками, але про це потрібно повідомляти заздалегідь.

 

  1. Обговорення теоретичних і практичних питань за темою. На 2 етапі викладач і учні обговорюють актуальні питання з бізнес-англійської, обмінюються досвідом один з одним

 

  1. Обговорення бізнес-кейсу та вирішення практичних завдань. 3 етап – мабуть, найцікавіший. Учні отримують можливість застосувати свої знання на практиці і закріпити навички при вирішенні конкретної бізнес-завдання англійською мовою.