Про курси

LEXICAL APPROACH. Вивчайте англійську цілими фразами. Так само легко і природно, як діти вчать рідну мову.

У школі SKY SCHOOL навчання англійській мові дорослих проходить за унікальною методикою, яка називається lexical approach. Це по-справжньому революційний спосіб! Вам більше не доведеться зубрити схеми побудови і слів і пропозицій і займатися перекладом тексту по одному слову. Ми пропонуємо вам зрозуміти логіку побудови цілих фраз і типових пропозицій в процесі живого спілкування на цікаві для вас теми, доводячи до досконалості ваш розмовна англійська. Саме так, як вчать рідну мову діти.

 

Чому навіть двієчники в молодших класах знають, що «з днем ​​народження» – це happy birthday, а не «with day of your birth», як могло б вийти при прямому перекладі з української на англійську? Тому що нікому і в голову не прийде переводити цю фразу по одному слову. Та й навіщо переводити, коли є чітка впевненість, що саме потрібно вимовляти в даній ситуації.

 

В основі LEXICAL APPROACH – ідея англійського лінгвіста Майкла Льюїса. Він з’ясував, що базою для формування мови є лексичні одиниці – фрази, вирази, мовні звороти, словосполучення, з яких ми складаємо пропозиції, будуємо діалоги. Залежно від ситуації і передбачуваного стилю спілкування ми вибираємо різну лексику. Англійська мова для дорослих (як і будь-яка інша мову, втім) – набір шаблонів, міцно засвоєних і спливаючих в пам’яті автоматично.

 

Курси англійської мови для дорослих в школі SKY SCHOOL мають серйозне відміну від безлічі інших програм, що будуються за класичною схемою: вивчення теорії граматики, технік перекладу тексту і виконанні тестових вправ. Методика навчання дорослих LEXICAL APPROACH будується на вивченні лексичних одиниць в контексті і активне їх використання на практиці. Розуміння граматики приходить природним шляхом.

В результаті розвивається бігла мова, а момент «перекладу» з рідної мови на англійську в розумі перед тим, як почати говорити, відсутній зовсім.

ПРОГРАМА-трансформер. ТЕМИ підбираються з урахуванням СПЕЦИФІКИ ГРУПИ.

Уроки англійської для дорослих в школі SKY SCHOOL  не схожі на уроки в інших освітніх центрах. За рахунок того, що групи невеликі і відбираються за певними параметрами, програма навчання готується для кожної групи індивідуально. Що це означає на практиці? Що викладач готуватиме і давати на уроках ті матеріали, які важливі і цікаві саме ВАМ.

 

Система Flexible – економія часу і грошей – Високий результат!

 

  • ВИ МОЖЕТЕ ПРИСТУПИТИ ДО НАВЧАННЯ В БУДЬ-ЯКИЙ МОМЕНТ
  • ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ БУДЕ ЗАЛЕЖАТИ ВІД ВАШИХ ЦІЛЕЙ
  • ПЕРЕХІД НА НАСТУПНИЙ РІВЕНЬ БУДЕ ЗАЛЕЖАТИ ВІД ВАШОГО ОСОБИСТОГО ПРОГРЕСУ, А НЕ ВІД ТРИВАЛОСТІ КУРСУ
  • 100% ОЧНЕ НАВЧАННЯ З ВИКЛАДАЧАМИ
  • БІЛЬШЕ МОВНОЇ ПРАКТИКИ
  • ЕФЕКТИВНЕ ВИВЧЕННЯ МОВИ
  • ВИКЛАДАЧІ-ПРОФЕСІОНАЛИ

 

Мовне середовище з ефектом ЗАНУРЕННЯ.

Відомо, що англійський для дорослих швидше і ефективніше вивчити, якщо використовувати метод занурення. Але такий шлях найчастіше недосяжний для дорослих, активно будують кар’єру, у яких немає можливості переїхати на якийсь час в країну мови. Наші викладачі відтворять мовне середовище на заняттях і навчать студентів, як підтримувати її поза класом.