ДОРОСЛИМ

Мрієте досконало володіти АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ?

Розмовна англійська в м. Вишневе

Навчитися говорити англійською так само легко і впевнено, – це одна з перспективних цілей для тих, кому вона потрібна не для загальної освіти, а для працевлаштування та постійного спілкування. Курси розмовної англійської мови в Вишневому дають можливість зробити крок за межі підручників і почати вільно говорити по-англійськи навіть якщо ви ніколи не вивчали його раніше на серйозному рівні.

 

НАША МЕТОДИКА ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Спочатку скласти в голові фразу рідною, згадуючи окремо слова і правила граматики, а потім перевести і вимовити її англійською – таким принципом найчастіше керуються початківці вивчати англійську. Наша школа використовує зовсім інший підхід.

– Починаємо не з граматичних правил, а оволодіння простих лексичних одиниць: слів, словосполучень і виразів, які використовуються в різних ситуаціях спілкування. Засвоївши їх, ви будете автоматично згадувати потрібну конструкції в тій чи іншій ситуації.

– В результаті забирається етап «перекладу в голові» з української на англійську. Завдяки цьому швидкість бесіди значно зростає.

– Розуміння граматики відбувається поступово, з контексту ситуацій, адже більшість досліджуваних виразів вже містять граматичні конструкції.

– Все бесіди відбуваються цікаві для вас теми. Коли вам по-справжньому хочеться висловити свої думки, мозок працює набагато ефективніше.

– Чи не зациклюємось на помилках! На інших курсах часто буває так, що при будь-яку помилку учня гальмують і починають докладно розбирати, що він сказав не так. Наш підхід – це спокійне і комфортне спілкування. Всі помилки будуть розібрані пізніше індивідуально, а поки – насолоджуємося бесідою.

– Занурюємося в мовне середовище. Під час наших занять ніхто не говорить українською чи російською.

Це один з головних принципів, інакше складається ситуація, коли англійська потрібна тільки для роботи з підручником, а всі інші моменти на уроці обговорюються українською. Однак всі без винятку питання, в тому числі обговорення допущених в розмові помилок, можна обговорити на іноземній мові. Адже в майбутньому ваші знання будуть потрібні вам саме для того, щоб спілкуватися з іноземцями, і важливо навчитися цьому вже зараз.

 

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ У ВИВЧЕННІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

В якому випадку вам варто вибрати курси розмовної англійської мови?

– Вам потрібно «зламати бар’єр», який заважає вільно використовувати свої знання для бесіди. Ми допомагаємо виробити до розмови інший підхід, який дозволяє перестати відчувати сором і страх, що вас не зрозуміють.

– Є бажання раз і назавжди навчитися вільно говорити, не переживаючи з приводу того, що ви не знаєте складних конструкцій.

– Ви не готові витратити роки на вивчення англійської, для вас важливо прямо зараз почати говорити так, щоб вас розуміли.

Ми допоможемо вам цього добитися!

 

Курси SkySchool – це можливість вивчати іноземну мову за тими ж принципами, за якими ви вивчали рідну мову, не концентруючись на теорії і поступово підвищуючи свій рівень. Важливо саме почати слухати, а потім говорити на мові, не чекаючи того моменту, коли ви будете знати теорію досконало. Кожен у своєму дитинстві починає говорити, знаючи мінімум слів і виразів, але поступово опановує і лексичної базою, і граматикою в повній мірі.

Ми гарантуємо позитивний результат, тому що:

– Всі наші викладачі – сертифіконані професіонали та мають високі професійні навики.

– Ми вивчаємо не тільки літературний, а й розмовний варіант сучасної мови. Вступивши в контакт з іноземцем, ви зможете заговорити не мовою Шекспіра, а на сучасній англійській, і йому буде комфортно вести з вами спілкування.

– Ми широко використовуємо різноманітні методики навчання і спеціальні матеріали, щоб ви досягли результату.

Наші курси для дорослих – для тих, хто:

– Взагалі ніколи не вивчав іноземну мову.

– Вивчав, але не досяг успіху.

– Вивчав, однак не навчився вільно говорити.

– Хоче добре розуміти співрозмовника і висловлювати свої думки так, щоб його не перепитували.

– Бажає вести діалог на різні теми.

Все те, що ви вивчите у нас, обов’язково стане в нагоді в реальних ситуаціях з справжніми носіями. Тому ціна, яку ви заплатите за наше навчання, набагато менше, ніж ті переваги, які ви отримаєте.

Перестаємо сидіти над книжками і починаємо занурюватися в мовне середовище – ось наш принцип, який завжди приводить до успіху!

 

Рекомендуйте НАШІ КУРСИ ДРУЗЬЯМ!