ДІТЯМ

 

Англійська мова для дітей від 6 до 12 років

Англійську краще вчити в дитинстві. Будучи школярем, людина вже володіє двома мовами (рідною та англійською) і при бажанні може приступати до вивчення інших мов.

Доведено, що ефективніше і швидше за все вчать англійську саме діти, особливо якщо вони вивчають її в мовному середовищі.

Курси англійської мови SkySchool створюють англомовне середовище на заняттях і це допоможе Вашій малечі думати англійською.

Ми пропонуємо курси англійської для дітей різного віку (від 6 до 12 років) і рівнів.

На курсах діти повинні відчувати себе впевнено і комфортно, тому навіть якщо є у Ваших діток є труднощі з англійською в школі – ми підберемо групку для них з їхнім рівнем англійської і вони вивчатимуть матеріал з цікавістю та захопленням! (Підбираємо групку за рівнем англійської та віком дитини). А через певний час зможуть наздогнати і перегнати вивчений в школі матеріал і відчувати себе зірочками Результат пошуку зображень за запитом "смайлики"Результат пошуку зображень за запитом "смайлики"Результат пошуку зображень за запитом "смайлики", які сяють знаннями,а Ви, батьки, сяєте гордістю за досягнення своїх дітей!!!

Ми робимо все можливе для створення потрібної атмосфери в наших невеличких групках (від двох до восьми діток).

 

Курси АНГЛІЙСЬКОЇ ДЛЯ ДІТЕЙ SkySchool в Крюківщині (Вишневому):   причини прийти в нашу школу

  • Інтерактивне навчання

Навчання дітей на наших курсах зовсім не схоже на звичайні уроки. Англійська мова для початківців дітей викладається в легкій ігровій формі: використовуються пісні, відео, різні ігри і захоплюючі майстеркласи. Дітям весело і цікаво! Саме це потрібно для того, аби дітки хотіли вчитись і пізнавати нову мову! 

 

 

 

 

 

 

 

  • Викладачі, з якими дітям комфортно                   

Викладачі SkySchool мають дипломи педагогів-філологів та сертифікати, які засвідчують їх професіоналізм та постійний саморозвиток!                                                 

Окрім того, вчитель SkySchool добре розбирається в дитячій психології. Адже до діток потрібний особливий підхід, позитивчик і саме основне – любов. Викладач SkySchool знає, як створити в класі атмосферу радості та гарного настрою. Діткам тепло і затишно з таким викладачем, вони розкривають таланти і прагнуть вивчити щось нове! Ми добре знаємо, що викладання англійської діткам не зводиться тільки до англійської. Це відносини учень-вчитель, учень-учень. Вчитель докладає максимум старань, аби діти добре ладнали між собою, не ображали один оного та вчились працювати в команді!

Наші дітки дружні і виховані, а SkySchool робить їх справжніми друзями!    Ð¡Ð¿Ñ€Ð°Ð²Ð¶Ð½Ñ– друзі)

  • Мовне середовище за стінами класу

Вивчення англійської для дітей виявляється ще ефективніше в тому випадку, якщо є можливість постійно підтримувати мовне оточення – не тільки в школі,на кусах, але і вдома. Це дозволить дитині досягти дійсно вражаючих результатів. Команда SkySchool допоможе вам у створенні мовної середовища і поза класом (рекомендаціями відео, мультиків та пісень англійською)!

Вивчати англійську на курсах SkySchool весело і ефективно! Приходьте та перевірте самі  Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "смайлики велкам"!