що таке IELTS

IELTS – це міжнародний екзамен з англійської мови. Він керується трьома міжнародними організаціями: British Council (Британська рада), IDP: IELTS Australia (допомагає студентам отримати освіту за кордоном, керує екзаменаційними центрами більш ніж в 40 країнах світу), Cambridge English Language Assessment (творець і куратор міжнародних іспитів на знання англійської мови ).

Міжнародний іспит IELTS на сьогоднішній день є одним з найбільш значущих і широко використовуваних іспитів. Сертифікат цього іспиту приймається і імміграційними службами різних країн (наприклад, Австралії, Великобританії, Канади та ін), і університетами, і різними організаціями-роботодавцями.

 

Цей екзамен з англійської мови тестує всі мовні навички кандидата: вміння читати, писати, говорити на мові і розуміти усне мовлення на слух. Оцінюються знання кандидата за шкалою від 1 до 9 балів, де 1 – «не володіє англійською», а 9 – «володіння мовою на рівні носія». Отримати 9 непросто, але можливо. Для навчання та імміграції, як правило, вимагають оцінки порядку 6,5-7 балів.

В даний час у кандидатів є можливість здати один з двох модулів IELTS: General (іспит IELTS на знання загальної англійської) і Academic (іспит для тих, хто планує навчатися в вузі за кордоном).

Зверніть увагу, що з 2015 року існує ще один екзамен з англійської мови IELTS Life Skills спеціально для бажаючих отримати британську візу. Це ielts іспит з англійської, що дозволяє визначити можливість здобувача візи успішно спілкуватися англійською, тобто іспит ucvi ielts включає тільки Speaking і Listening блоки двох рівнів складності А1 і В1. Іспит міжнародний, як і інші модулі IELTS, проте на відміну від балловой системи General і Academic модулів, має всього два варіанти оцінки: Pass і Fail. Перш, ніж здавати IELTS в Києві уточніть, результати якого саме іспиту необхідні для Ваших цілей!

 

Іспит постійно оновлюється і вдосконалюється, так що ви можете бути впевнені в тому, що, отримавши високу оцінку на цьому іспиті в Києві, ви зможете спілкуватися англійською, це дійсно практичний тест, а не перевірка теоретичних знань.

 

Якщо ви не впевнені в своїх силах, то ви можете здати пробний іспит IELTS в нашій школі. У нас його приймають діючі екзаменатори IELTS-центрів, які добре знають, що вас чекає на іспиті.

 

 

 

Про КУРС

IELTS STANDARD

Якщо ви не знайомі з форматом іспиту, не маєте досвіду підготовки до нього, цей курс – для вас. Курс націлений на ретельне вивчення формату іспиту, розвиток мовних навичок, що перевіряються на іспиті, вивчення ефективних стратегій виконання екзаменаційних завдань. Виконання реальних завдань ielts practice tests з розбором вірних стратегій і помилок у виконанні завдань допоможе освоїти формат тестування. Це найзручніший спосіб успішно підготуватися до іспиту IELTS. Мінімальний рівень володіння мовою: High Intermediate.

Курс проходить в стандартній формі (36-48 ак.ч, 1,5-2 місяці, 2 рази на тиждень по 3 ак години), інтенсивної формі (36 ак. Год, 1 місяць, 3 рази на тиждень по 3 ак. Години ) і форматі вихідного дня (32 ак.години, 1.5 місяці, 1 раз в тиждень по 4 ак.години). Після проходження підготовки 96% студентів складають іспит на необхідний бал з першого разу (за результатами дослідження серед студентів за 2015-2017 роки, за умови дотримання рекомендованої викладачем програми підготовки).

 

LANGUAGE FOR IELTS

Якщо вам необхідно отримати високий бал на іспиті IELTS (7 і вище), а ваш рівень володіння мовою не відповідає балу, то рекомендується пройти програму Language for IELTS одночасно з одним з курсів з підготовки до IELTS, або після. На цьому курсі ви опануєте новою лексикою і граматикою, навчитеся аргументувати свою позицію для успішного виконання письмової та усної частини іспиту. Даний курс дозволить отримати надійні знання для здачі як ielts writing, так і інших частин іспиту. Мінімальний рівень володіння мовою: Upper-Intermediate. Тривалість курсу: мінімум 4 тижні (16 ак.годин), залежить від необхідного бали і часу на підготовку. Рекомендований час проходження курсу ви дізнаєтеся після проходження безкоштовного тестування. Інтенсивність курсу: 2 рази на тиждень по 2 ак. години.

 

IELTS EXPRESS

Курс розрахований на тих, хто готується до іспиту самостійно, але хотів би отримати допомогу з певних питань підготовки.

 

Основні теми курсу:

 

  1. Огляд ефективних стратегій і технік виконання екзаменаційних завдань practice tests.
  2. Розбір найбільш поширених помилок, що здійснюються при здачі іспиту.
  3. Екзаменаційна практика по всіх 4 секціях іспиту: reading, writing, speaking, listening.
  4. Відповіді на питання учнів, рекомендації щодо подальшої підготовки.

 

Мінімальний рівень володіння мовою: Upper-intermediate. Тривалість курсу: 12 ак. годин – 4 дня по 3 ак.години.