Навчання по Skype

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ВИКОРИСТОВУВАТИ SKYPE ДЛЯ ВИВЧЕННЯ МОВИ

 

ЗАЙМАЙТЕСЯ В БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ 

Виберіть будь-який зручний місце, щоб вчити англійську мову по Скайпу (Skype). Вдома чи в парку, на березі моря або в діловому відрядженні, навіть на яхті посеред океану – ви можете спілкуватися з викладачем з будь-якої точки світу, де є Інтернет. Щоб брати уроки у носія мови і викладача з міжнародною кваліфікацією, тепер не обов’язково перебувати в учбовому класі в Крюковщині. Вам знадобитися тільки комп’ютер (планшет, ноутбук, смартфон) з встановленою програмою і підключенням до мережі.

 

                                                                                                

 КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Заняття англійською мовою через Скайп – вдале доповнення для групових занять, курсу іноземної в школі або інституті. Ви можете розібрати з викладачем незрозумілі моменти, поглиблено пройти цікаві для вас теми, підготуватися до іспитів.

 

 

ПІДКРЕСЛІТЬ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Вибираючи англійська через skype, ви отримуєте індивідуально розроблену програму занять і особистого менеджера, який веде навчання. Курс повністю підлаштовується під ваші цілі і запити, розклад і завантаженість. При цьому курси англійської мови по Skype (Скайпу) – це не тільки розмовний курс. Ви можете вивчати професійну мову бізнесу або, наприклад, ділову та багатьох інших напрямків, що допоможе в подальшому  в навчанні і кар’єрі, підготуватися до IELTS, підвищити загальний рівень володіння іноземною або вирішити інші завдання, в основі яких лежить володіння англійською.

 

ДОЛАЙТЕ ВІДСТАНЬ

Скайп школа і уроки англійської мови по скайпу від курсів SkySchool – прекрасна можливість отримати мовну освіту у професійних викладачів-носіїв англійської для людей, які постійно або тимчасово зазнають труднощів в пересуванні, а також жителів інших міст і регіонів. Перевага дистанційної освіти поєднується з індивідуальним підходом, що гарантує ефективність навчання, де б Ви не знаходилися.

 

РУХАЙТЕСЬ В НОГУ З ЧАСОМ  

Вивчення англійської мови по скайпу, як і інші курси школи  SkySchool побудовані на основі сучасної методики лексичного підходу (lexical approach). Замість заучування окремих слів і спроб скласти їх в пропозиції відповідно до незрозумілими правилами, ви вивчаєте поєднання слів, стійкі вирази (lexical chunks) без відриву від контексту. Відразу використовуючи отримані лексичні конструкції в спілкуванні з викладачем, ви легко починаєте спілкуватися без психологічних бар’єрів і дискомфорту.

 

РЕКОМЕНДУЙТЕ НАШ КУРС ДРУЗЯМ!