Індивідуальні заняття

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ?

 

КОЛИ І ЯК ПОЧИНАТИ ЗАЙМАТИСЯ АНГЛІЙСЬКОЮ?

Школа SkySchool проводить індивідуальне навчання дітей від 6 до 12 років на території школи. Шкільний вік – найкращий час для початку занять англійською, так як дитина в стані опанувати іноземну мову як рідну, інтуїтивно, без свідомого вивчення лексики і правил. Головне, щоб вивчення відбувалося в мовному середовищі, тоді ефективність занять буде дуже високою, і дитина вразить Вас своїми результатами. Індивідуальні заняття з професійними викладачами допоможуть сформувати інтерес до англійської, значно поліпшити вимову і швидкість мовлення.                                                                                         Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "смайлики перемоги"  Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "смайлики перемоги"  Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "смайлики перемоги"   Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "смайлики перемоги"  Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "смайлики перемоги"   Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "смайлики перемоги" Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "смайлики перемоги"  Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "смайлики перемоги"   Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "смайлики перемоги"   Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "смайлики перемоги" Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "смайлики перемоги"  Результат пошуку зображень за запитом "смайлики перемоги"   

 

ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО НАВЧАННЯ

Програма будується на основі індивідуальних особливостей дитини, її інтересів і цілей. Результативність навчання повністю залежить від швидкості навчання і мотивації дитини, а не її одногрупників. Багатьом дітям комфортніше займатися один на один з викладачем: менше страху зробити помилку.

Щасливі смайлик смайликів — стокове фото Ð©Ð°ÑÐ»Ð¸Ð²Ñ– смайлик смайликів — стокове фото Ð©Ð°ÑÐ»Ð¸Ð²Ñ– смайлик смайликів — стокове фото Ð©Ð°ÑÐ»Ð¸Ð²Ñ– смайлик смайликів — стокове фото Ð©Ð°ÑÐ»Ð¸Ð²Ñ– смайлик смайликів — стокове фото